Szanowni Państwo!

W imieniu Firmy Winoland mam przyjemność przedstawić Państwu naszą ofertę skierowaną do Klientow Biznesowych. Winoland jest niezależnym, bezpośrednim importerem i dystrybutorem win w Polsce. Importujemy wina z Ameryki Południowej: Argentyny i Chile, jak rownież z Europy. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem w Polsce wielu znakomitych producentow.

Nasz unikatowy model biznesowy oznacza, iż wina importowane przez Winoland od najwyższej jakości dostawcow z Nowego Świata, jak i z wybranych krajow Europy, dostępne są wyłącznie za naszym pośrednictwem (www.winoland.pl) lub w restauracjach i hotelach na terenie całego kraju. Jakość usług i produktow są dla nas na pierwszym miejscu. Importujemy wina wytwarzane w mniejszych winnicach, przez rodziny o wielopokoleniowej tradycji winiarskiej i osobiście je dystrybuujemy w Polsce.

Tak wysoki stopień ekskluzywności produktow, przy jednocześnie bardzo atrakcyjnych cenach powoduje, iż wina z portfolio Winoland zdobywają uznanie wśrod Klientow Korporacyjnych jako upominki firmowe oraz oprawa imprez i spotkań służbowych.

Jesteśmy gotowi służyć Państwu naszymi winami i wiedzą wykorzystując wieloletnie doświadczenie i rozbudowane kontakty w świecie win. Z przyjemnością przystąpimy do szczegołowych rozmow na temat możliwości i zakresu wspołpracy.