Zestaw SUPER VIP Słoneczne popołudnie

Hiszpania  - Livius Blanco - białe wino z winogron Viura i odmiany Malvasia posadzone w 1903 i 1907, z regionu Rioja. Winogrona zbierane ręcznie w plastikowych pudełkach po 15 kilogramów. Wybór gron jest selektywne, wg tabeli wzoru. W celu wyodrębnienia maksymalnej ilości aromatów fermentacja przeprowadzona jest na zimno. Taki proces trwa 24 godziny. Następnie prasa gniecie miąższ. Dojrzewa w nowych beczkach z dębu francuskiego i węgierskiego  przez 6 miesięcy.  W smaku jedwabiste, bogate z przyjemnymi taninami. Jedwabisty i zbalansowany finisz. Wino wysokiej klasy.

Francja - Chablis Premier Cru -  dojrzałe i rześkie wino o lśniącej, złotożółtej barwie z zielonkawymi refleksami. Czyste aromaty poprzedzają soczyste smaki zielonego jabłka, cytryny oraz brzoskwini. Mineralne nuty towarzyszą w końcówce dobrze zintegrowanej kwasowości.

 

Nowa Zelandia - Misty Cove Siganture Viognier - bukiet tego wspaniałego rocznika ukazuje dojrzałe owoce moreli, charakter i niezapomniane wiciokrzewy, dobrze zintegrowany dąb dodający elegancji i delikatnej struktury na podniebieniu. Doskonała koncentracja zapewnia długo utrzymujące soczyste wykończenie z kwiatowej nuty charakterystyczne dla naszego Signature Marlborough Viognier

 

420,00 zł

Dodaj do listy życzeń

7 Inne produkty w tej samej kategorii:

Serwis przeznaczony tylko dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat ?