Zestaw SUPER VIP Gorąca czerwień

Włochy - Bruni Barolo D.O.C.G. Riserva Batistot - Wino starzone w beczkach dębowych przez okres ok. 24 miesięcy. Można je pozostawić do leżakowania na 10-20 lat, a dobre roczniki nawet dłużej. Kolor rubinowo – czerwony z pomarańczowymi refleksami. Przenikliwy, mocny zapach słodkich przypraw. Smak długi, rozchodzące się stopniowo, delikatne taniny – odczucia zależą ściśle od wieku trunku.

 

Argentyna - La Puerta Gran Reserva Blend - Do produkcji tego wspaniałego blendu zostały wybrane najwyższej jakości winogrona. Bazą tego wina jest typowy dla Argentyny szczep Malbec (60%), a uzupełnia je Syrah (23%) oraz Bonarda (17%), a produkowane jest tylko w najlepszych rocznikach. Wino to dojrzewa przez 12 miesięcy we francuskich i amerykańskich dębowych beczkach, a następnie jeszcze 12 miesięcy w butelce.

Wino to ma intensywną czarno czerwoną barwę z  fioletowymi refleksami. Aromat jest pełen czerwonych owoców z nutami dymu, co potwierdza starzenie w dębinie. Złożone na podniebieniu , dobrze zbudowane z długim finiszem. Jego zaokrąglone garbniki zaznaczają wyraźnie swoją obecność i nadają mu wyjątkowy charakter, równowagę i wielowarstwową końcówkę.

 

Francja - Chateau la Bridane Saint Julien - intensywnie pachnące czarnymi owocami – porzeczki, jeżyny. Kolor wręcz granatowy, ciemny jak wskazuje aromat. W smaku krągłe, bogate wyraźne zapachy kończące się długim finiszem. Wyważone. Struktura gęsta, jedwabista. W pełni można docenić po 4 -5 latach starzenia.

500,00 zł

Dodaj do listy życzeń

7 Inne produkty w tej samej kategorii:

Serwis przeznaczony tylko dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat ?